Leon Ballard w 2003 roku ukończył University of Reading, a w 2007 Kingston University z tytułem magistra nieruchomości. W tym samym roku został wybrany członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Ostatnie pięć lat spędził pracując w Londynie dla agencji Cushman & Wakefield. Wcześniej pracował w agencji DTZ w Auckland w Nowej Zelandii, koncentrując się na wycenach nieruchomości. Leon zdobył również doświadczenie w firmie Royal Le Page w Vancouver w Kanadzie. W Warszawie dołączył do działu Doradztwa Inwestycyjnego, który zajmuje się projektami na terenie całej Polski.

King Sturge należy do firm doradczych działających na rynku nieruchomości w Europie (posiada 42 biura w 13 krajach europejskich). Spółka zatrudnia przeszło trzy tysiące pracowników w 215 własnych i stowarzyszonych biurach w 47 krajach na całym świecie.

Sieć obejmuje główne ośrodki handlowe w Wielkiej Brytanii oraz najważniejsze miasta Europy. Spółka posiada również firmy stowarzyszone w Australii, Indonezji, Malezji i Nowej Zelandii oraz partnerów handlowych w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, którzy działają poprzez King Sturge CORFAC International oraz ChainLinks Retail Advisors.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !