Debiut salony Tchibo na koszalińskim rynku miał miejsce 10 grudnia 2010 roku. – Tchibo znakomicie uzupełnia ofertę Galerii Emka i spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów – ocenia w rozmowie z Retailnet.pl  Wiesława Barzycka, dyrektor ds. marketingu Galerii Emka.

Nowy sklep znalazł lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Pierre Cardin, Sephory, Abc Świat Podróży, kawiarni Świat Lodów i supermarketu Sano. Wynajety na jego potrzeby lokal liczy 90 mkw. powierzchni.

Galeria Emka to miejsce familijnych zakupów w przyjaznej i życzliwej atmosferze. Znajduje się w niej blisko 70 sklepów i salonów znanych światowych i polskich marek oferujących odzież, obuwie, kosmetyki, biżuterię, telefony, artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, zabawki, sprzęt komputerowy, RTV i AGD oraz artykuły spożywcze.

Firma Tchibo rozpoczynała działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Wkrótce firma stała się jednym z największych detalistów i producentów kawy, zatrudniającym ponad 11 tys. pracowników w całej Europie i posiadającym ponad 1200 własnych sklepów i ponad 45 tys. stoisk. W Polsce Tchibo obecne jest od 1992 roku.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !