Marcin Dubno, dyrektor Departamentu Finansowania Nieruchomości, BZ WBK

Kolejne edycje, odbywającej się dwa razy do roku, konferencji Shopping Center Forum & Awards 2011 przyciągają coraz więcej uczestników, dzięki czemu stanowią doskonałą okazję do spotkania przedstawicieli kilkuset firm, aktywnie działających na rynku centrów handlowych – deweloperów i inwestorów, kadry zarządzającej, firm doradczych i usługowych. To największe spotkanie tego typu w kraju.

Konferencja stanowi szansę poznania największych rynkowych graczy, ale i wymiany doświadczeń oraz dyskusji o spornych kwestiach biznesowych. W tym roku konferencja skoncentruje się na trzech kluczowych tematach: finansowaniu podstaw rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce, marketingu centrów handlowych i relacjach na lini najemca – zarządca centrum handlowego.

Konferencja będzie również okazją do wyróżnienia najlepszych projektów inwestycyjnych ubiegłego roku. Już jutro okaże się, kto zdobędzie prestiżowe nagrody Shopping Center Awards 2011.

Organizatorem konferencji jest BROG Media Biznesu – wiodąca firma komunikacji biznesowej w Polsce. Swoje usługi adresuje do zarządów oraz menedżerów kierujących firmami i instytucjami działającymi na rynkach: handlu detalicznego, ochrony zdrowia i usług medycznych, paliw oraz rynku horeca. Z usług BROG Media Biznesu korzysta ponad 10 tys. firm i instytucji.

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !