Zajęcia zostały zaplanowane w godzinach 11.00-14.00. Młodzi projektanci – dzieci w wieku 6-12 lat – przygotują na granatowych kartonach zimowe obrazki, wyglądające tak, jakby do ich tworzenia użyty został prawdziwy śnieg, zapowiadają organizatorzy.

Spotkania RenoMA Dizajn są prowadzone w trybie otwartym, a dzieci mogą w każdym momencie przyłączyć się do zabawy, ale także z niej zrezygnować. Na młodych projektantów czekają niezbędne materiały i narzędzia do pracy, a udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To obiekt usytuowany w samym sercu Wrocławia – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009 roku, kiedy firma Centrum Development & Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt wrocławianom. Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard. Na trzech kondygnacjach handlowych mieści się 120 sklepów oraz część restauracyjna.
 

 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !