North Food Polska SA to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Spółka jest częścią grupy kapitałowej w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek i Echo Investment.

Obecnie North Food zarządza ponad 20 lokalami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w trzech formatach: North Fish, Yummie, Wok Man.

Menu North Fish słynie z potraw z ryb i owoców morza. Potrawy w North Fish przygotowuje się korzystając z naturalnych składników i przy użyciu najlepszych dostępnych technologii.

Yummie to sieć fast-foodową. Lokale Yummie oferują wiele dań z kurczaka: kanapki, sałatki, skrzydełka czy nóżki.

Wok Man to restauracja, w której klient sam wybiera świeże składniki i łączy z oryginalnym sosem. Potrawy są przyrządzane na wokach, a klient od początku do końca obserwuje, jak przygotowuje się dania. 

W centrum Galaxy klienci mogą skorzystać z oferty 190 sklepów różnych branż oraz hipermarketu Real. Średnio miesięcznie do Galaxy przychodzi 1,3 mln klientów. W centrum znajduje się pięciopoziomowy parking z ponad 700 miejscami, a dodatkowe 600 miejsc czeka na zmotoryzowanych klientów w garażu podziemnym.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, hotelu, Qubus, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką.