Już 9 lutego 2011 roku w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie zostanie otwarta kwiaciarnia Anes, którą klienci będą mogli odnaleźć na poziomie „0”. Na jej potrzeby został wynajęty lokal o powierzchni 44 mkw. Do tej pory mieściła się w tym punkcie kwiaciarnia Różana Aleja.

Kilka dni później, 12 lutego na poziomie „-1”, otwarcie zaplanował salon z branży AGD/RTV – Electro World, który zajmie powierzchnię 1440 mkw. Właściciele sklepu przewidzieli wiele otwarciowych promocji. Marka zajmie lokal należący wcześniej do Delta Sport, który został przeniesiony na poziom „+1”. Electro World będzie sąsiadował z Rossmanem, salonem Orange, sklepem zoologicznym Nika Zoo i salonem zabawek Candy.

Natomiast w przyszłym miesiącu, dokładnie 6 marca w galerii pojawi się Wik World Optic Group. Salon zostanie zlokalizowany na poziomie „0”, w lokalu o powierzchni 97 mkw. Zostanie otwarty w sąsiedztwie ING Bank, C&A, Triumph, salonu fryzjerskiego CECE i perfumerii Douglas.

– Klienci zyskują nowy asortyment z branży AGD/RTV jak i możliwość skorzystania z profesjonalnych usług optycznych. Nowa kwiaciarnia Anes jest znana rzeszowskim klientom i ma wśród nich liczne grono – mówi Renata Potoczna, odpowiadająca za reklamę i marketing Galerii Nowy Świat. – Jesteśmy przekonani, że wszystkie te działania z pewnością przełożą się na zwiększenie liczby klientów – dodaje.