Na sobotę, 5 lutego zostało zaplanowane otwarcie butiku modowego Mediolan, który znajdzie się na drugim piętrze, naprzeciwko Bomi. Na tym samym poziomie, w najbliższy piątek, 4 lutego w galerii pojawi się lodziarnio-kawiarnia Gusto Italiano.

Na tym jednak nie koniec nowości w Batorym. Cukiernia Adam Sowa – firma z tradycjami – od marca pojawi się na drugim piętrze galerii, przy delikatesach Bomi. Markę stworzył w 1946 roku Feliks Sowa.

Już za miesiąc na pierwszym piętrze obiektu pojawi się nowy sklep Czas na Herbatę, prowadzący sprzedaż wysokogatunkowych herbat oraz akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. Marka posiada aktualnie 36 sklepów i 59 punktów firmowych w największych miastach Polski (m.in. Białystok, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Kraków, Opole, Poznań, Radom, Warszawa, Wrocław). Firma działa również na terenie Czech, gdzie rozwinęła sieć 90 punktów firmowych.

Nowy najemca pojawi się w marcu również na parterze CH Batory. Vis-a-vi salonu Quazi, sklep otworzy obuwnicza marka Filippo, sprzedająca produkty znanych światowych marek, jak: Anabell, Vesuvio, Senso, Wendel. W ofercie salonu znajdą się buty i galanteria skórzana.