Otwarcie nowego salonu zostało zaplanowane pomiędzy 20 lutym a 10 marcem 2011 roku. W tej chwili trwają jeszcze prace przygotowawcze w wynajętym w Galerii Mrówka lokalu. Salon 5.10.15 znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, takich jak: Volcano, Atlantic i Galeria Fitness.

5.10.15 w Galerii Mrówka będzie pierwszym salonem tej marki na ciechanowskim rynku. – Będzie to kolejna znana marka odzieżowa, która wzbogaci i uatrakcyjni ofertę galerii – mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy zajmującej się wyłączną komercjalizacją i zarządzaniem obiektem.

Drozd dodaje, że otwarcie salonu będzie promowane w newsletterze Galerii Mrówka oraz na stronie www.galeriamrowka.pl, bilbordami oraz spotami w lokalnym radio. W dniu otwarcia sklepu planowane są promocje cenowe oraz atrakcje dla dzieci.

Galeria Mrówka jest pierwszym w Ciechanowie centrum handlowym. W obiekcie znajduje się ok. 40 punktów handlowo-usługowych. Oferta galerii obejmuje marki odzieżowe, obuwnicze, biżuteryjne, RTV/AGD i spożywcze. Wśród najemców obecni są m.in.: market PSB Mrówka, salon MediaExpert (zajmuje dwupoziomowy lokal) i Deichmann. Na najwyższym, drugim piętrze obiektu mieści się powierzchnia przeznaczona na biura i Galeria Fitness.