– 31 stycznia 2011 roku został złożony do zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wniosek o wyznaczenie pierwszego dnia notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect 1.183.409 praw do akcji zwykłych na okaziciela serii B – podaje komunikat spółki.

Internetowy supermarket Fresh24.pl powstał w połowie lipca 2009 roku. Został założony przez Piotra Wasilewskiego i Jana Tkaczowa. Szybko zdobył popularność wśród klientów i wypracował sobie silną pozycję na krajowym rynku.

E-sklep oferuje aktualnie około 12 tys. produktów (na liście asortymentu znajdują się zarówno artykuły spożywcze, jak i chemia gospodarcza, kosmetyki, artykuły dziecięce, artykuły higieny osobistej, podstawowe artykuły dla domu, jest też asortyment dla zwierząt). Wg informacji podawanych przez spółkę, w ciągu roku działalności we Fresh24.pl zarejestrowało się ponad 5,1 tys. klientów. Ta liczba zwiększa się co miesiąc o około 20 proc.

Klienci mają możliwość zamówienia towarów za pośrednictwem strony internetowej Fresh24.pl. Zakupione produkty są dostarczane bezpośrednio do domu następnego dnia lub w terminie wskazanym przy transakcji. Dostawa odbywa się pomiędzy godz. 7.00 a 23.00 od poniedziałku do soboty. Płatność pobierana jest online lub przy dostawie (w formie gotówkowej lub kartą płatniczą).