Podpisanie aneksu poprzedziły negocjacje, które trwały od kwietnia 2010 roku. – Jego wynik będzie miał korzystny wpływ na sytuację majątkową naszej spółki. Umożliwi on rozwiązanie części rezerw zawiązanych w 2010 roku na poczet ewentualnych kar i kosztów dodatkowych związanych z umową najmu z Focus Park Bydgoszcz – powiedziała Karmena Roztocka, dyrektor marketingu R&C Union.

Podpisany aneks przewiduje, że w budynku centrum handlowego Focus przy ul. Jagiellońskiej nadal będzie działać restauracja Sioux. Koszty najmu powierzchni zostały zredukowane o prawie jedną czwartą, co ma poprawić rentowność restauracji. Sioux w galerii Focus jest czternastym lokalem w sieci.

R&C Union działa na rynku gastronomicznym w segmencie casual – jest operatorem sieci restauracji Sioux i Fenix oraz sieci klubów muzycznych Lizard King i Fever. Firma powstała we wrześniu 2007 roku, z połączenia spółki Feniks Polska Sp. z o.o. oraz spółki Lizard Polska Sp. z o.o. Od czerwca 2008 roku spółka R&C Union jest notowana na rynku NewConnect. Obecnie należy do niej 25 lokali gastronomicznych. Strategia rozwoju firmy zakłada dynamiczną rozbudowę sieci w dużych oraz średnich miastach.
 

 
 

R E K L A M A 

XII SHOPPING CENTER FORUM & AWARDS 2011

3 lutego 2011, Hotel Hilton, Warszawa

Nasza konferencja to najważniejsze spotkanie profesjonalistów służące wymianie opinii i poglądów na temat rynku centrów handlowych. Ostatnia, wrześniowa edycja zgromadziła rekordową liczbę 305 uczestników oraz wielu prestiżowych sponsorów i wystawców.

Swój udział zgłosiło już ponad 315 osób reprezentujących 157 firm.

Zapraszamy do udziału !