Koncert odbędzie się w sobotę 12 lutego. W zamkniętej imprezie udział wezmą klienci Arkad Wrocławskich, którzy od 22 stycznia do 12 lutego dokonają zakupów na łączną kwotę 300 złotych. Pierwszych 249 osób otrzyma zaproszenie na koncert dla dwóch osób. Zaproszenia można odbierać w Punkcie Informacyjnym.

Czesław Śpiewa – założycielem i twórcą jest duński Polak o niepokornych ustach, Czesław Mozil. W 2008 roku ukazał się pierwszy album artysty „Debiut”. Czesław skomponował muzykę i zaśpiewał teksty napisane przez internautów i Michała Zabłockiego. Przebojem albumu stała się „Maszynka do świerkania” – cztery miliony odtworzeń na YouTube. „Debiut” pokrył się dwukrotnie platyną, a Czesław został nagrodzony trzema Fryderykami.

Arkady Wrocławskie to dysponująca powierzchnią ponad 30 tys. mkw. galeria handlowa. Na trzech kondygnacjach budynku swoje lokalizacje znalazło 110 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród nich jest market spożywczy Alma Delikatesy, sklep RTV Euro AGD, drogeria Rossmann, perfumeria Douglas, salony odzieżowe Marks&Spencer, H&M, New Yorker, Vistula, Bytom, sklepy obuwnicze CCC, Ryłko. W części rozrywki znajduje się Multikino, a także klub Fitness Academy. Natomiast w części gastronomicznej najemcami galerii są m.in. kawiarnia Coffee Heaven, cukiernia Blikle, lodziarnia Barton, restauracja Małe Chiny, Sphinx.