– W najbliższych tygodniach planujemy wdrożenie nowego systemu b2b, dzięki któremu dystrybutorzy będą mieli możliwość składania zamówień bezpośrednio przez stronę sklepu internetowego – mówi Anna Kaliszan z firmy BS Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. – Na początek postawiliśmy m.in. na zestawy win w przystępnych cenach, które sprawdzą się nie tylko w domowych piwniczkach kolekcjonerów, ale także w czasie trwających imprez karnawałowych – dodaje Kaliszan.

Asortyment proponowany przez sklep internetowy to dorobek pochodzący z winnic z południowych Moraw. Koneserzy mogą zdecydować się na zestawy, składające się z od trzech do dwunastu butelek win białych, czerwonych, różowych, musujących i spokojnych lub zestawy startowe pozwalające poznać wszystkie smaki proponowane przez słoneczne Morawy.

Morawskie wina firmy BS Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. znaleźć można w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.bohemiasekt.pl, a także w wybranych polskich sklepach winiarskich, sieciach spożywczych oraz restauracjach. W ofercie są białe, czerwone i różowe wina musujące z winnic Bohemia Sekt oraz Chateau Bzenec, a także szeroka gama win spokojnych jak na przykład Chateau Bzenec, Vino Mikulov i Winnica Pavlov.