Otwarcie Yard Skate Shop w Galerii Młyńskiej połączone zostało ze specjalnymi zniżkami cenowymi i rabatami. Nowy sklep został ulokowany na poziomie -1. – Salon Yard to wymarzone miejsce dla każdego, kto ceni sobie niepowtarzalny styl ubioru – czytamy w informacji na stronie internetowej Galerii Młyńskiej.

Galeria Młyńska to najnowocześniejszy obiekt handlowy, zlokalizowany w samym centrum Raciborza, w którym na trzech poziomach handlowych znajdują się salony takich marek jak Reserved, House, Drogeria Natura, Yups!, Top Secret i CCC.

Obiekt jest własnością irlandzkiej grupy kapitałowej Caelum Development. Caelum Development – irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, została utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10 – letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec.

W portfolio inwestycji Caelum znajdują się m.in.: Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock), Centrum Handlowe Familia (Gdańsk), Centrum Handlowe Stara Cegielnia (Szczecin). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo – rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie, Rumunii (o powierzchni całkowitej 330 tys. mkw).