Od poniedziałku (7 lutego 2011 roku) do końca tygodnia Ruda Śląska Plaza we współpracy z popularną stacją Antyradio organizuje oryginalny konkurs związany ze zbliżającymi się Walentynkami. Wszyscy, którzy chcą się przyłączyć do zabawy powinni w tych dniach słuchać stacji między godziną 13.00 a 14.00. W ramach konkursu należy nadesłać na adres [email protected] słowną karykaturę swojego związku, czyli krótki, zabawny opis relacji. – Stań przed krzywym zwierciadłem i napisz nam, jak naprawdę jest w Twoim związku, bez czułych słówek, bez całusków i skarbusiów – głosi hasło zapowiadające konkurs.

Każdego dnia najciekawsza karykatura zostanie wyróżniona, a jej autor otrzyma wyjątkowy zestaw nagród, które zapewnia Cinema City Ruda Śląska, Fantasy Park Ruda Śląska oraz Ruda Śląska Plaza.

Galeria zapowiada, że w Dniu Zakochanych na terenie obiektu będą czekać dodatkowe niespodzianki przygotowane dla klientów, również z przymrużeniem oka – będzie karykaturzysta i portrecista, ciasteczka z wróżbami i wróżka ze szklaną kulą. Zakochani z poczuciem humoru, będą mieli do dyspozycji specjalną makietę do zdjęć – pamiątkowe fotografie będą drukowane na miejscu.

Do wygrania w tym dniu będzie mnóstwo upominków ufundowanych przez Ruda Śląska Plaza, a zwieńczeniem imprezy będzie wypuszczenie w niebo 100 szt. Lampionów Szczęścia.