– Cieszymy się, że udało się nam namówić do współpracy i otwarcia salonu takiego najemcę, jak 4F – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany. – Liczymy, że we Wrocławiu jest dużo pasjonatów sportu i ucieszą się z otwarcia nowego miejsca, w którym znajdą wszelkie potrzebne im akcesoria i odzież. Tym bardziej, że to jedyny sklep 4F we Wrocławiu – dodaje.

Ciekawostką w asortymencie 4F jest zaprojektowana przez Adama Małysza kolekcja sportowych ubrań, które teraz będzie można nabyć również w firmowym sklepie w Parku Handlowym Bielany.

Inwestorem galerii jest Inter Ikea Centre Polska, która należy do grupy Ikea. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok Ikea w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim znane i renomowane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe.

IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.