Salon piękności Taberna Saponaria oferuje kompleksowe zabiegi kosmetyczne (manicure, pedicure, zabiegi na twarz oraz przedłużanie paznokci) i fryzjerskie. Na klientów czekają także zabiegi depilacji laserowej i fotoodmładzania.

Myjnia samochodowa Wash&Drive została otwarta na parkingu podziemnym centrum handlowego Port Łódź. Na kierowców czeka tam pięć stanowisk. Z myjni mogą korzystać właściciele aut osobowych, kombi, VAN- ów, samochodów terenowych i busów.

Port Łódź jest podmiejskim centrum handlowym w regionie łódzkim. Na jego terenie znajduje się sklep IKEA, Leroy Merlin, Saturn, delikatesy Piotr i Paweł oraz ponad 140 sklepów oferujących bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz dodatków, mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz, elektroniki oraz artykułów dla dzieci. Wśród najemców Portu Łódź znajdują się także restauracje, kawiarnie i punktu usługowe. Sercem centrum jest Patio – strefa handlowo-rekreacyjna o powierzchni 7 000 mkw., z zewnętrznym placem zabaw, sceną i fontanną. Na terenie centrum znajduje się sala zabaw Port Łódź Junior, gdzie można na czas zakupów bezpłatnie pozostawić dzieci

Do dyspozycji klientów Portu Łódź oddany został bezpłatny parking z 4500 miejsc.