Wszyscy będą mogli poćwiczyć kroki i rozwinąć umiejętności taneczne dzięki wskazówkom tancerzy, którzy przeprowadzą intensywny kurs najważniejszych kroków tanecznych.

Na pary czekać będzie również atelier – profesjonalny fotograf będzie wykonywał zdjęcia, które wydrukowane w specjalnej walentynkowej ramce będzie można odebrać już po kilku minutach.

Dla odważnych i lubiących dobrą zabawę, Focus Mall Rybnik przygotował wiele konkursów. Aby wygrać wystarczy wykazać się poczuciem humoru i dobrą znajomością drugiej połówki. Do wygrania nagrody – bilety do Multikina, podwójne zaproszenie do Lodomanii, zaproszenie na kawę i deser lodowy do kawiarni Cafe Chopin, zestaw kosmetyków z Perfumerii Douglas, podwójne zaproszenie na naleśniki do Nasz Naleśnik, zaproszenie na kolację w restauracji Sioux oraz słodkości od Delikatesów Alma.

O godzinie 18:00 odbędzie się finał Zmysłowego Konkursu Walentynkowego, który trwa na antenie Radia90 już od 1 lutego.

A podczas weekendu walentynkowego (12-14 luty) galeria wszystkim klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 100 zł będzie rozdawać upominki.

Galeria rozrywkowo- handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Rybnika. Zbudowana na miejscu starego browaru galeria, którą otwarto 5 września 2007 roku, to niemal 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz 7-salowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze galerii.