Salon fryzjersko-kosmetyczny Beauty dostępny jest dla mieszkańców Kwidzynia i okolic już od 2 lutego. Nowy punkt pojawił się na najwyższym piętrze Galerii Kopernik i bezpośrednio sąsiaduje z salonem Alfa Decor oraz sklepem AgA Moda Damska. W pobliżu znajduje się również salon sukien ślubnych Anne Marie i męska moda ślubna Der&Der.

Galeria handlowa Kopernik została oddana do użytku w 2006 roku. Powierzchnia obiektu wynosi 3,5 tys. mkw. Galeria powstała w samym centrum Kwidzyna, u zbiegu ulic Kościuszki oraz Chopina. Tak dobrana lokalizacja zapewnia dobry dojazd zarówno dla klientów zmotoryzowanych, jak i korzystających z miejskiej komunikacji. W pobliży centrum handlowego zlokalizowany jest również dworzec kolejowy i autobusowy. Inwestorem galerii jest lokalna firma Iglotech, która został założona w roku 1993 przez wspólników: Leszka Bystrzyckiego oraz Rafała Ostrowskiego.

Najemcami Galerii Kopernik są m.in.: salon Empik, drogeria Rossman, Delikatesy u Ewy, sieć zabawkarska Toy Planet, salon z odzieżą i akcesoriami dla dzieci 5.10.15, salon telefonii komórkowej Orange, sklep z damską bielizna Esotiq, sportowy salon z markami Nike i Puma, salony Gold Partner i Gold Partner Sport oraz sklep Brand New Products.