Spółka Wojas już informowała o wzroście przychodów w grudniu 2010 roku. Grupa zarobiła wówczas ponad 17 mln zł i zyskała tym samym ponad 59 proc. względem tego samego okresu w roku poprzednim.
Aktualnie spółka realizuje swój plan otwarciowy. W sobotę, 29 stycznia 2011 roku w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu został otwarty kolejny – już 115 – sklep sieci w Polsce. Otwarciu towarzyszyły rabaty i upusty cenowe.

Raporty Wojasa za 2010 rok zostaną przedstawione 21 marca 2011 roku (raport roczny za 2010 rok oraz skonsolidowany raport roczny za 2010 rok).

Wojas SA to producent skórzanego obuwia damskiego i męskiego, galanterii skórzanej – torebek, teczek i pasków. Ponad 20 proc. produkcji kierowanej jest na eksport m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Rosji i Irlandii. Wojas SA to także dostawca butów dla administracji państwowej, wojska i leśnictwa.

W kraju sklepy sygnowane logo Wojas są dostępne między innymi w krakowskim centrum handlowym Bonarka, CH Zakopianka, Galerii Krakowskiej, warszawskim Blue City, CH Warszawa Wileńska, CH Mazovia w Płocku, CH Port Łódź, CH Turzyn, CH Galaxy w Szczecinie czy Galerii Olimp w Lublinie.

W obrębie sieci w Polsce zatrudnienie znajduje około tysiąca osób.