Koncert będzie niezwykłym spektaklem muzycznym. Repertuar zespołu jest bardzo urozmaicony stylistycznie oraz barwowo – obok ekspresyjnych tang Astora Piazzolli oraz Richarda Galliano usłyszeć będzie można utwory utrzymane w klimatach muzyki bałkańskiej, jazzowej, klasycznej czy klezmerskiej.

Tuż po koncercie, o godz. 17.30 odbędzie się finał konkursu walentynkowego „Narysuj serce i wygraj charms’y”, w którym do wygrania są cztery komplety biżuterii o wartości 1000 zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zakupy w Galerii Poznań Plaza za min. 70 zł w terminie 8-13 lutego, zarejestrować paragon na stoisku konkursowym (czynne: 8-12 lutego w godz. 11.00-19.00 oraz 13 lutego w godz. 11.00-15.00) i narysować serce na tablicy multimedialnej jak najbardziej zbliżone do prezentowanego modelu serca na scenie. Za pomocą specjalnego oprogramowania narysowane serca zostaną zmierzone. Cztery osoby, których rysunek będzie najbardziej zbliżony do prezentowanego modelu – otrzymają nagrodę. Szczegóły i regulamin dostępne są na stoisku konkursowym.

Ponadto, codziennie dla pierwszych 40 osób, które wezmą udział w konkursie – walentynkowy gadżet. Również w niedzielę 13 lutego od godz. 12.00 na klientów czekać będą liczne zabawy i konkursy na scenie.