– W grudniu 2010 roku podpisaliśmy kontrakt ze spółką VF Polska Distribution, która jest częścią amerykańskiego koncernu odzieżowego VF Corporation, właściciela marki Lee i Wrangler – mówi Paweł Bryniarski, właściciel Brand New Products. – Jesteśmy jedyną zewnętrzną firmą w Polsce, która dystrybuuje końcówki kolekcji Wranglera i Lee – dodaje.

Umowa z BGM Corporation, niemieckim producentem pasków skórzanych i akcesoriów, do którego należą m.in. marki Tom Tailor, Gin Tonic, Vanzetti, Roy Robson i Lerros wykracza poza Polskę. Sieć Brand New Products otrzymała od niemieckiej firmy wyłączność na sprzedaż jej produktu outletowego w kraju oraz w Czechach, na Słowacji, Litwie, Łotwie i Estonii. – Dużym atutem Brand New Products w negocjacjach z BGM Corporation był zasięg sieci i jej ekspansja na rynku Europy Środkowo-Wschodniej – wyjaśnia Paweł Bryniarski.

Aktualnie Brand New Products posiada 61 placówek w Polsce, 10 sklepów w Czechach i dwa na Litwie. W 2011 roku firma chce utrzymać dynamikę rozwoju i otworzyć w Polsce ok. 20 nowych sklepów, 10 w Czechach i osiem na Litwie. Firma nie posiada jeszcze sklepów na Słowacji, Łotwie i w Estonii, ale wkrótce ma się to zmienić. Brand New Products szuka tam pierwszych franczyzobiorców.