Klienci Galerii Echo w nowym sklepie będą mieli dostęp również do marki Celyn b Elisabetta Franchi, oferującej odzież klasyczną, ale wzbogaconą w drobne elementy nowoczesne.

Salon Sportalm został otwarty w starej, aktualnie działającej części obiektu i zlokalizowany jest pomiędzy sklepem Kastor, oferującym odzież damską i męskie koszule a butikiem marki Hexeline. Tuż obok kawiarenki Yogen Fruz.

Aktualnie trwa rozbudowa Galerii Echo. Inwestorzy zapowiadają, że ostatni etap prac już wkrótce zostanie zamknięty. Centrum w nowej odsłonie zostanie otwarte w sierpniu 2011 roku.

Powierzchnia całkowita Galerii Echio wyniesie około 159 tys. mkw., z czego powierzchnia przeznaczona na wynajem wyniesie około 70 tys. mkw. Klienci będą mogli korzystać z około 2,3 tys. miejsc parkingowych.

Poziom wynajmu obiektu osiągnął już 95 procent. Aktualnie wolne pozostaje blisko 4 tys. mkw. powierzchni. Znaczna część tej przestrzeni to Dekorada, powierzchnia dedykowana najemcom z jednej branży, oferującym zarówno wnętrzarskie artykuły do dekoracji, jak i usługi czy doradztwo architektoniczne i wykończeniowe.

Echo Investment to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.