Tatuum Unique powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe i oczekiwania klientów, którzy teraz mogą dokonać zakupów odzieżowych nie wychodząc z domu. Czas realizacji zamówienia wynosi od trzech do pięciu dni roboczych.

W ofercie nowego e-sklepu znajduje się odzież kobieca: bluzki, kamizelki, spódnice, spodnie, sukienki, tuniki, żakiety, a także biżuteria.

Odzieżowa sieć Tatuum działa na rynku już od ponad dziesięciu lat. Marka skierowana jest do osób ceniących wygodę w ubiorze, w jej kolekcjach przeważają modele w stylu casualowym. Jak zapewniają producenci, propozycje Tatuum sprawdzają się zarówno w sytuacjach zawodowych, jaki i przy nieoficjalnych spotkaniach czy podczas aktywności sportowej.

Marka Tatuum rozwija się również w systemie franczyzy. Oferta wymaga posiadania lokali o powierzchni od 70 do 150 mkw., w zależności od potencjału handloweho danej lokalizacji. Koszt założenia średniej wielkości sklepu wynosi około 350 tys. zł. Franczyzobiorca pokrywa koszty adaptacji lokalu do wymogów sieci, ewentualnego remontu i umeblowania. Szczegółowe informacje na temat warunków i możliwości współpracy można uzyskać, kontaktując się z siecią za pośrednictwem adresu [email protected]