Patrycja Dzikowska posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Od momentu dołączenia do Jones Lang LaSalle w 2004 roku, odpowiadała za usługi konsultingowe dla wielu projektów handlowych, także tych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nadzoruje również prowadzenie badań i analiz. Patrycja Dzikowska w 1995 roku ukończyła Uniwersytet Warszawski na wydziale Administracji Biznesowej.

Ewelina Kałużna w Jones Lang LaSalle pracuje od połowy 2005 roku. Aktywnie współpracuje z większością polskich i międzynarodowych deweloperów i właścicieli budynków biurowych obecnych na rynku warszawskim. Ewelina jest zaangażowana w całościowy proces wynajmu, począwszy od strategii dotyczącej najmu oraz marketingu, doradztwie przy specyfikacji technicznej i dokumentacji potrzebnej w procesie, komercjalizacji i ostatecznie w negocjacjach umowy. Ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Stosunków Międzynarodowych ze specjalizacją w Inwestycjach Nieruchomościowych. Dodatkową wiedzę dotyczącą rynku nieruchomości uzyskała także ukończywszy z wyróżnieniem kurs CCIM, kurs zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w nieruchomościach.

Jakub Sylwestrowicz odpowiada za obsługę najemców, lokalnych i międzynarodowych klientów korporacyjnych Jones Lang LaSalle. Doradza firmom w zakresie planowania strategii wynajmu, definiowania potrzeb lokalowych, identyfikowania dostępnych alternatyw, wyboru odpowiednich rozwiązań oraz negocjacji umów najmu. Nadzoruje i koordynuje procesy relokacji, renegocjacji oraz konsolidacji. Uczestniczył także w kilku projektach związanych z podnajmem powierzchni. Jakub posiada ponad 4 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Zanim dołączył do Jones Lang LaSalle pracował w firmie zajmującej się badaniami rynku. Jakub jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego jak również Szkoły Głównej Handlowej. W 2010 roku uzyskał tytuł CCIM.