Salon Tiffi znajduje się na poziomie 0 słupskiej galerii. Od 2 lutego br. w swojej ofercie sklep posiada ubrania marki Próchnik.

Firma odzieżowa Próchnik posiada asortyment dla mężczyzn: kurtki, płaszcze, garnitury, marynarki, swetry, spodnie, koszule, spinki do koszul, paski, krawaty, szaliki i skarpety. Marka proponuje kolekcje biznesowe, sezonowe oraz weekendowe.

Galeria Słupsk to centrum handlowe o powierzchni 36 tys. mkw., skupiające 60 markowych lokali na trzech poziomach handlowych. Galeria dysponuje także dwupoziomowym parkingiem. Goście odwiedzający centrum mogą skorzystać ze zróżnicowanej i bogatej oferty skupionych pod jednym dachem specjalistycznych sklepów i lokali gastronomicznych. Atuty to centralne położenie Galerii, w samym sercu Słupska przy głównej promenadzie, przejrzysty układ sklepów, unikalna, starannie zaprojektowana fasada nawiązująca swym stylem do zabytkowej architektury miasta, a także szereg czekających na klientów atrakcji i zlokalizowany na dachu, darmowy parking.

Galeria Słupsk to projekt amerykańskiego dewelopera Polimeni International, który od 10 lat prowadzi działalność także na terenie Polski. Strategia firmy zakłada głównie inwestycje w miastach średniej wielkości. Była ona inicjatorem projektów tzw. mix- use, łączących powierzchnię handlową, usługową, rekreacyjną i sportową, realizowaną w ramach jednej inwestycji. Grupa Polimeni zrzesza obecnie 15 spółek funkcjonujących w Polsce. Do jej głównych inwestycji należą galerie handlowe w Słupsku, Rumi i Jastrzębiu, projekty mieszkaniowe w Juracie i Pucku i projekty biurowe, jak nowy biurowiec w Gdańsku Wrzeszczu.