Akcja „Są anioły… wśród nas” to kolejna edycja corocznej inicjatywy pomocy organizacjom pożytku publicznego, którą wspierają: Manufaktura i Gazeta Wyborcza. Tym razem łodzianie będą mieli okazję wspomóc fundację Dom w Łodzi. Organizacja stworzyła i prowadzi dom dla ciężko chorych, porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci.

Finał akcji odbędzie się 14 lutego br. w rotundzie Manufaktury. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 pokazami mody Iwony Janik, Katarzyny Palcik, Wioletty Wykowskiej oraz Agaty Sułkowskiej. Wystąpi także kwartet smyczkowy MEZZO. Wielka atrakcją będzie spotkania ze znanymi aktorami: Małgorzatą Foremniak oraz Pawłem Burczykiem. Dodatkowo na rynku Manufaktury strażnicy miejscy pokażą, co potrafi ich sekcja konna. Organizatorzy przygotowali również wystawę zdjęć, obrazów i rzeźb aniołów, które zostaną przekazane na aukcję na rzecz fundacji Dom w Łodzi. Na zakończenie wieczoru ze swoim zespołem wystąpi Jacek Stefanik.

Centrum handlowe Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego. Powierzchnia całego centrum wynosi 27 ha (w tym dziewięć ha powierzchni po modernizacji i 9,5 ha powierzchni użytkowej nowo wybudowanej). W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów (w tym dwa hipermarkety). A dodatkowo: centrum rozrywki i rekreacji (w tym kino z 15 salami, w tym jedna z trójwymiarowym ekranem 3D, arena do jazdy na rolkach, kręgielnia, sztuczna ściana wspinaczkowa, fitness klub i skate park oraz kompleks ok. 60 restauracji oraz kawiarni.