Konferansjer ucharakteryzowany na francuskiego artystę wprowadzi gości w klimat zabawy, przeprowadzi liczne konkursy z nagrodami i będzie narratorem walentynkowego spektaklu. W arkadyjskim Theatrum zostanie zorganizowany pokaz występów tanecznych, wśród których królować będzie tango. Kolejną atrakcją będzie występ Kony’ego, znanego z programu „Mam talent”, który rozbawi publiczność występami w towarzystwie lalek. Wszystkie gwiazdy walentynkowej imprezy złożą swoje autografy na zdjęciach, przyniesionych przez gości.

W Dniu Zakochanych nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich zostanie przygotowany kącik plastyczny, pełen kolorowanek takich jak np. „Zakochany kundel”.

Główną atrakcją walentynkowej zabawy będzie konkurs dla zakochanych, w którym trzy zwycięskie pary otrzymają atrakcyjne nagrody – podróż dla dwojga za zajęcie pierwszego miejsca oraz zaproszenia na kolacje dla dwóch pozostałych par na podium.

Arkadia to największe w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej centrum handlowe. Na 287 tys. mkw. zgromadzono ok. 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów oraz 30 restauracji i kawiarni.
Ofertę Arkadii podzielono ze względu na specjalizację sklepów oraz sposoby spędzania czasu i zainteresowania konsumentów na kilka światów: Świat Mody, Świat Wielkich Zakupów, Świat Sportu, Rozrywki i Hobby, Świat Dziecka, Świat Zdrowia i Urody, Świat Smaków.