Wśród prawie 20 lokali gastronomicznych, które operują w szczecińskim CH Galaxy, znajdują się najwięksi gracze segmentu quick service i casual dining, wśród nich: KFC, McDonald’s, Pizza Hut, Subway, kawiarnie coffeheaven, Cube Cafe i Cafe Club, a także restauracje i kawiarnie lokalne lub mniej popularne marki: Pasztecik, Kuchnia Pekin, lodziarnia Paradice, Kawiarnia Kolonialna, Karczma Polska czy Tres Amigos. North Fish ulokuje się na drugim poziomie galerii.

North Food Polska SA to prężnie rozwijająca się organizacja zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Spółka jest częścią grupy kapitałowej w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek i Echo Investment.

Obecnie North Food zarządza ponad 20 lokalami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w trzech formatach: North Fish, Yummie, Wokman. Ta ostatnia sieć w praktyce ruszy również w tym miesiącu wraz z otwarciem pierwszej restauracji w galerii Sfera w Bielsku-Białej. Lokal umiejscowiony zostanie na II poziomie nowej części centrum handlowego, obok restauracji Subway i KFC.