– Bardzo się cieszymy z podpisania umowy z tak znaną w Polsce marką kawiarni-lodziarni. Dzięki niej oferta gastronomiczna Gemini Park Tarnów dodatkowo zyska na atrakcyjności. Cały czas prowadzimy negocjacje z kolejnymi uznanymi na rynku najemcami. Wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych umowach – mówi Krzysztof Brączek , zastępca dyrektora centrum.

Historia firmy Grycan sięga okresu dwudziestolecia międzywojennego. W należącym wówczas do Polski Buczaczu dziadek obecnego właściciela założył lodziarnię. W 1946 roku rodzina przeniosła się do Wrocławia, gdzie również uruchomiła lodziarnię. Dalszy rozwój firmy wiąże się z zakupem w latach 70 przez Adama Grycana popularnej warszawskiej lodziarni Zielona Budka. Obecnie rodzina Grycanów nie prowadzi firmy Zielona Budka. Jest natomiast właścicielem marki „Grycan lody od pokoleń”. Pod koniec 2010 roku spółka posiadała sieć 89 lodziarni w całej Polsce.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada BOIG Property Consulting wspólnie ze spółką GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o., która jest jednocześnie zarządcą centrum.

Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych, w tym 41,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców centrum handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret & Friends, House, Cropp, Home & You, KFC, Solar, Big Star. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings sp. z o.o.