Galerię czeka modernizacja

Richard Keen zapowiada, że centrum handlowe Rzeszów Plaza zostanie zmodernizowane. – Odnowimy zarówno fasadę, jak i wnętrze obiektu. Powstaną nowe miejsca parkingowe, a powierzchnia handlowa wzrośnie o około 4,5 tys. mkw – zapowiada dyrektor Keen Property Partners Retail (KPP Retail).

Zaznacza, że rzeszowski obiekt to jedno z najlepszych centrów handlowych w portfelu firmy. Kompleks wyróżnia się stabilną liczbą odwiedzających oraz dużą różnorodnością oferowanego asortymentu. Z informacji KPP Retail wynika, że ponad 85 proc. sieci odnowiło umowy najmu powierzchni handlowej na kolejne pięć lat.

Rzeszów Plaza to dwupiętrowe centrum handlowe zlokalizowane przy ulicy Rejtana 65 w dzielnicy Nowe Miasto, w której skupia się cały handel Rzeszowa. W jego sąsiedztwie znajdują się Media Markt, Castorama oraz najpopularniejszy hipermarket w mieście – E.Leclerc. Całkowita powierzchnia najmu Rzeszów Plaza wynosi około 14,5 tys. mkw. W centrum handlowym mieści się 75 sklepów, dwie kawiarnie oraz kilka punktów usługowych. Dla klientów zmotoryzowanych przygotowano około 100 miejsc parkingowych. Do centrum handlowego z łatwością można dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Otwarcie Rzeszów Plaza miało miejsce w listopadzie 2005 roku.