– Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej drugiej połowy? – pytają organizatorzy "wSPAniałych Walentynek" w Sferze i proponują mnóstwo atrakcji.

Od 10 do 13 lutego w galerii trwa promocja. Za każde 100 zł wydane na zakupy, klienci otrzymują pachnący lub słodki upominek, czyli zaproszenie na podwójną czekoladę do Mount Blank lub zestaw kosmetyków Organique.

Natomiast romantyczny wieczór dla dwojga w Teatrze Polskim to nagroda dla pierwszych 200 zakochanych, którzy zrobią zakupy w Sferze na kwotę przynajmniej 300 zł.

Przy okazji zakupów warto pobrać kupon konkursowy z punktu informacyjnego i zabawić się w poetę. Każdy, kto dokończy zdanie „Miłość to…” ma szanse wygrać wSPAniały weekend w SPA dla dwóch osób. Pakiet dla zakochanych „Czar miłości” to m.in. dwa noclegi w bielskim hotelu Jawor. Rozwiązanie konkursu 14 lutego o godz. 16.00.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto w pierwszym kwartale 2011 roku na terenie galerii zostaną oddane do użytku: trzygwiazdkowy hotel Qubus oraz atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu Galerii. Galeria stanowi doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z największym w mieście parkingiem (2 200 miejsc).