Nowy sklep w Alfa Centrum został zlokalizowany na parterze, vis a vis salonu należącego do Tchibo. Klienci salonu zyskali dostęp do serii kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, do opalania. W ofercie sklepu są również perfumy i kosmetyki kolorowe.

W związku z otwarciem, firma przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę promocyjną. Do każdego zakupu dodawany był prezent niespodzianka oraz kupony rabatowe w wysokości 30 proc. na zakup jednego wybranego kosmetyku.

Alfa Centrum to przestrzeń handlowa dedykowana ludziom aktywnym. Daje możliwość zrobienia szybkich i wygodnych zakupów. Wśród marek obecnych w galerii są przedstawiciele branży odzieżowej, obuwniczej, AGD/RTV, multimedia. W strefie rozrywki funkcjonuje natomiast kino, którego operatorem jest firma Helios. Kino dysponuje ośmioma klimatyzowanymi salami i jednocześnie jest w stanie pomieścić 1712 osób.

Zarządcą Alfa Centrum jest firma ECE – europejski lider rynku centrów handlowych. Firma specjalizuje się w inwestycjach w eleganckie, śródmiejskie galerie handlowe. Realizuje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe, czy specjalnego zastosowania. ECE działa w Europie już od 40 lat natomiast w Polsce już ponad 10 lat.