Wokalista przyjedzie do Łodzi promować swoją najnowszą płytę „Szanuj” nagraną z brzeską formacją Star Guard Muffin. Na krążku znajduje się jedenaście autorskich utworów oraz dwa covery, w tym znany z Mam Talent "I" Kurta Nilsena. Pierwszym singlem z płyty będzie utwór „Sometimes" z gościnnym udziałem Josepha Chieftain’a. Producentem albumu jest Szymon Folwarczny, znany ze współpracy z Noviką i Moniką Brodką. Twórcy mówią, że płyta wyprodukowana jest na światowym poziomie. O tym, co to właściwie znaczy będzie można z nimi porozmawiać osobiście w niedzielę o 10:30 w Empiku w Manufakturze.

StarGuardMuffin to formacja muzyczna, grająca muzykę reggae, rozumianą szeroko: od rootsowych po nowoczesne dancehallowe brzmienia. Zespół składa się z młodych muzyków, a ich pasja i umiejętność tworzenia pozytywnych wibracji powodują, że każdy koncert jest na swój sposób wyjątkowy.

Centrum handlowe Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego. Powierzchnia całego centrum wynosi 27 ha (w tym dziewięć ha powierzchni po modernizacji i 9,5 ha powierzchni użytkowej nowo wybudowanej). W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów (w tym dwa hipermarkety). A dodatkowo: centrum rozrywki i rekreacji (w tym kino z 15 salami, w tym jedna z trójwymiarowym ekranem 3D, arena do jazdy na rolkach, kręgielnia, sztuczna ściana wspinaczkowa, fitness klub i skate park oraz kompleks ok. 60 restauracji oraz kawiarni.