Ruda Śląska Plaza do udziału w walentynkowym evencie zaprosiła portrecistę i karykaturzystę – chętne pary będą mogły skorzystać z niepowtarzalnej okazji uwiecznienia swojego związku na rysunkach „z przymrużeniem oka”. 13 lutego w galerii obecna będzie również wróżka, która wszystkim zakochanym przepowie świetlaną przyszłość. Klienci mogą również liczyć na liczne niespodzianki, konkursy z nagrodami oraz słodkości w postaci ciasteczek z wróżbami. Interesująco zapowiada się też wielki finał imprezy – w powietrze zostaną wypuszczone Chińskie Balony Szczęścia.

Nagrody w konkursach zapewniają: Glitter, KappAhl, Fantasy Park, Cinema City oraz Ruda Śląska Plaza.
Podczas imprezy zostaną także wręczone nagrody wszystkim laureatom konkursu organizowanego we współpracy z Antyradiem na najzabawniejsze i antysłodkie karykatury słowne związków.

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza jest jednym tego typu obiektem w Rudzie Śląskiej, zlokalizowanym w pobliżu Centrum Miasta. Na dwóch piętrach zlokalizowano mnóstwo butików oraz punktów usługowych, a także Carrefour Express, Cinema City z ośmioma salami kinowymi oraz Fantasy Park. Dla swoich klientów centrum zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe.