W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór odzieży umożliwiający komponowanie zestawień w różnym rtylu, a także dodatków jak szale, rękawiczki, torebki, paski, obuwie marki Venezia oraz biżuteria. Salon ma 96 mkw. powierzchni.

– Jesteśmy w trakcie rozwoju sieci salonów Unisono na terenie całego kraju. To już dziewiąty sklep tej marki w Polsce. Wybieramy dobre centra handlowe z najlepszą lokalizacją, do takich możemy zaliczyć Galerię Sfera – mówi Magdalena Stępień z Działu Marketingu I.O. Venezia Sp.j.

Sieć salonów Unisono jest obecna w Polsce od roku 2008 i przez ostatnie dwa lata dynamicznie rozwijała się na rodzimym rynku. Marka Unisono jest już dostępna w centrach handlowych Sadyba Best Mall, Wola Park, Blue City oraz przy ul. Mokotowskiej w Warszawie, w Galerii Kazimierz w Krakowie, Focus Park w Zielonej Górze, Plazie Poznań oraz we wrocławskim Outlet Factory.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto już wkrótce na terenie Galerii zostanie oddany do użytku hotel Qubus oraz atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu Galerii. Sfera to doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z największym w mieście parkingiem (2200 miejsc).