Klienci, którzy w dniach 11-14 lutego dokonają zakupów za minimum 30 zł, otrzymają kupon rabatowy na 14 proc. do wykorzystania w kinie i punktach gastronomicznych zlokalizowanych w obiekcie.

Od 11 do 13 lutego co godzinę będzie przyjmowanych 14 zamówień na darmowe kwiaty z dostawą do domu. Kwiaty będą dostarczane 14 lutego.

Dodatkowo każda para, która 13 lutego przyłączy się do zabawy w Galerii Wisła i zagra w scence miłosnej, będzie miała szansę na wygranie romantycznego weekendu w czterogwiazdkowym hotelu.

Dodatkowo z okazji walentynek wszystkim klientom hostessy będą rozdawać słodkie serca.

Dopełnieniem walentynkowej atmosfery będzie romantyczna muzyka oraz niezwykłe dekoracje zdobiące zarówno wnętrze, jak i elewację zewnętrzną galerii. Ma której pojawi się dziewięć dużych i 13 mniejszych serc, tworzących imponującą iluminację. Walentynkowe ozdoby na tak dużą skalę to nowość na płockim rynku.

Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo rozrywkowym regionu płockiego. W ciągu dwóch lat działalności centrum ugruntowało sobie pozycję rynkową, oraz zdobyło grono stałych klientów. Galeria posiada w swojej ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Ofertę handlową uzupełniają w tym przypadku punkty rozrywkowe i gastronomiczne: kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Galeria Wisła otrzymała tytuł Najlepszego Centrum Handlowego w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland. Zdobyła również tytuł „Wydarzenie Roku 2008” w kategorii "Gospodarka" w Plebiscycie Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza".