Klienci najnowszego salonu Dessous, którego powierzchnia liczy 39,3 mkw., będą mieli dostęp również do bielizny firm Samanta, Anita, Sielei, Bellissima, Veneziana, Coemi, Ringella, Sunflair, Seafolly, Magistral oraz Taubert.

Z okazji otwarcie, na pierwszych klientów Dessous czeka niespodzianka w postaci 20 proc. rabatu na całą kolekcję. Obniżka obowiązuje w dniach od 11 do 19 lutego 2011 roku. Jak zapowiadają przedstawiciele rybnickiej galerii, w sklepie będzie można bez trudu znaleźć elegancki prezent na Dzień Zakochanch.

Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Rybnika. Zbudowana na miejscu starego browaru galeria, którą otwarto 5 września 2007 roku, to niemal 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz 7-salowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze galerii.

Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Mall. Rybnicka galeria jest pierwszym tego typu obiektem – w 2008 roku otwarto kolejno galerię Focus Mall Bydgoszcz i Focus Mall Zielona Góra, a w 2009 roku Focus Mall Piotrków Trybunalski. Kolejne projekty dotyczą między innymi Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.