W wyniku przeprowadzonych prac zabytkowy budynek położony u zbiegu ulic Wiślnej i Św. Anny, zamieni się w nowoczesną galerię handlową. Koncepcja komercjalizacji zakłada, że na trzech poziomach handlowych o powierzchni blisko 3,5 tys. mkw., pojawi się jeden duży najemca. Prace budowlane potrwają ok. 12 miesięcy, zatem pierwsze zakupy w odnowionym Krakusie będzie można zrobić w drugiej połowie 2012 roku.

Centrum Development&Investments jest holdingiem spółek, będących właścicielami i zarządcami 17 nieruchomości, głównie handlowych, znajdujących się w centrach czternastu największych miast Polski. Sztandarowe i znane nieruchomości CDI to m.in. Wars&Sawa i Junior oraz Smyk w Warszawie, Renoma we Wrocławiu, poznański Okrąglak, Posejdon w Szczecinie czy Supersam w Katowicach.

Atutem wszystkich nieruchomości CDI jest ich doskonała lokalizacja w centrach miast, przy głównych ulicach handlowych, a także długa tradycja handlowa, dzięki czemu stają się one istotnymi elementami śródmiejskiego krajobrazu miast. W ramach swojego portfela nieruchomości, CDI zarządza blisko 110 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowych i biurowych. Najemcami są sklepy renomowanych sieci i marek polskich i zagranicznych, jak również siedziby i biura wiodących przedsiębiorstw światowych.