W gorzowskim centrum znajdzie się także: C&A, sieci Avans, Empik, KappAhI. Podpisano również umowę z czterema lokalami gastronomicznymi, w tym z KFC oraz z restauracją Karczma i Akropolis Bistro, Cafe Club i Cafe Castellari. W centrum Nova Park będzie także funkcjonowało centrum rozrywki MK Bowling.

Trwają rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi markami. Jak powiedziała Gazecie Agnieszka Tomczak-Tuzińska, przedstawicielka inwestora być może w galerii pojawią się firmy, które do tej pory nie były obecne na polskim rynku. Do komercjalizacji pozostało jeszcze 40 proc. powierzchni centrum.

W rozmowie z Retailnet.pl Łukasz Tomczak, przedstawiciel Caelum Development potwierdził także informacje o planowanym otwarciu galerii. Ma ono nastąpić najpóźniej pod koniec marca 2012 roku.
Centrum handlowe w Gorzowie Wielkopolskim wybuduje konsorcjum firm Warbud oraz Mercury Engineering Polska, stworzone na potrzeby tego projektu. Galeria będzie miała powierzchnię całkowitą ok. 75 tys. mkw.

NoVa Park to druga po Galerii Askana inwestycja Caelum Development w Gorzowie Wielkopolskim. Projektantem NoVa Park jest pracownia IMB Asymetria z Krakowa, która zaprojektowała m in. Galerię Krakowską, Galerię Copernicus oraz Focus Park Rybnik.