Agnieszka Kozanko, BNP Paribas RE Advisory and Property Management

Każdy numer Magazynu Mody Klif zawiera artykuły o tematyce związanej z modą i urodą, sesje zdjęciowe, artykuły o charakterze lifestyle’owym (podróże, kuchnia, wywiady) oraz prezentuje sylwetki znanych projektantów mody. Wszystkie tematy, co jest kluczową kwestią, przedstawiane są w kontekście marek obecnych w obu Klifach i w interesujący dla czytelnika sposób prezentują ich oferty, nowości oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń i atrakcji dla klientów.

Wiedza na temat potrzeb konsumentów, sposobu spędzania wolnego czasu oraz światowych trendów rynku produktów luksusowych pozwala skutecznie rozwijać nasz magazyn. W przypadku marek luksusowych szczególnie ważne jest, aby wydawnictwo prezentowało unikatowe wzornictwo i poprzez reklamę i sesje zdjęciowe budowało prestiż galerii i najemców.

Magazyn Mody Klif wydawany jest od 10 lat – był praktycznie pierwszym tego typu wydawnictwem na rynku centrów handlowych. Ukazuje się trzy razy w ciągu roku – na wiosnę, jesień i przed Świętami Bożego Narodzenia. Dostępny jest bezpłatnie na terenie centrum handlowego Klif Warszawa oraz Klif Gdynia. Za pośrednictwem poczty magazyn trafia do naszych stałych klientów, a trzykrotnie w ciągu roku otrzymują go czytelnicy lokalnych dzienników w Warszawie i Trójmieście. Dodatkowo klienci centrów mogą się z nim zapoznać na stronie internetowej www.klif.pl