Impreza „Ceny ode serca” odbędzie się w najbliższy weekend 12 i 13 lutego. Klienci Fashion House będą mogli wówczas dokonać zakupów w atrakcyjnych cenach. Akcja jest związana z 7. rocznicą uruchomienia obiektu oraz zbliżającym się Dniem Zakochanych.

– Podstawowym zadaniem akcji jest podniesienie frekwencji w centrum oraz budowa wizerunku obiektu jako miejsca korzystnych zakupów. A także propagowanie znajomości centrum outletowego w Zagłębiu Dąbrowskim. Dlatego zdecydowaliśmy się na event kilkudniowy – powiedział Rober Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Dodatkowe obniżki to nie jedyna atrakcja, którą proponuje w tych dniach Fashion House w Sosnowcu. W dniach 11- 13 lutego br. odbędzie się także Jarmark Tradycji i Swojskiego Smaku – Jarmark Ekologiczny. Wystawcami będą znani w całej Polsce producenci i dystrybutorzy regionalnych przysmaków naszych przodków, które są produkowane z zachowaniem receptur stosowanych i ulepszanych przez kolejne pokolenia piekarzy, wędliniarzy, browarników, serowarów, bartników, zielarzy, sadowników. Nie zabraknie także wyrobów artystycznych będących dziełem twórców ludowych i rękodzielników.

Właścicielem sieci Fashion House Outlet Centre jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy ona 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.

Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House Outlet Centre otwarty został w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy.

Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu to obiekt, którego powierzchnia wynajmu to 17 tys. mkw. W centrum działa 100 sklepów. Parking może pomieścić 1200 samochodów.