Marka MBT (Masai Barefoot Technology) powstała w 1996 roku po opatentowaniu zaokrąglonej podeszwy ze specjalnym sensorem umieszczonym w środku, która imituje miękkie podłoże i wytwarza naturalną niestabilność. Chodzenie i stanie w butach z taką podeszwą sprawia, że ciało uruchamia różne mięśnie i pomaga zachować równowagę. Modele butów MBT zmniejszają napięcie redukują bóle karku, a także zmniejszają nacisk na stawy.

Buty marki MBT są do kupienia na terenie 35 krajów na całym świecie. Ich popularność potwierdza liczba osób chodzących w nich każdego dnia oraz wyniki badań naukowych publikowane w specjalistycznych pismach.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 ha. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów.