Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Łukasz Czarnecki, Cezary Olszewski oraz Robert Rowiński – to z nimi będą miały okazję zjeść romantyczną kolację laureatki „Styllovych wyborów”.

Podczas styczniowego castingu klub muzyczny „Lemoniada” został zdominowany przez płeć piękną. Ostatecznie do wielkiego finału „Styllovych wyborów” awansowało dziesięć kobiet, które najlepiej zaprezentowały się przed kamerą, dając popis poczucia humoru, elokwencji oraz pewności siebie.

12 lutego odbędzie się wielki finał imprezy.

– Dziewczyny rywalizować będą w czterech kategoriach. Pierwszą z nich jest prezentacja własnej osoby przed kamerą – odtworzone zostaną nagrania z castingu. W drugiej konkurencji finalistki będą miały 30 sekund na zaprezentowanie swoich umiejętności tanecznych. Trzecia kategoria, ponownie z udziałem kamery, sprawi, że finalistki wcielą się w rolę dziennikarek. Dziewczyny udadzą się do butików w Silesia City Center, by zdobyć informacje na temat idealnego prezentu walentynkowego. Na koniec każda z finalistek dostanie jedno pytanie z szeroko rozumianej wiedzy o świecie.

Konkurencje finałowe będą punktowane przez jury, ale ostatecznie to właśnie tancerze zadecydują, które dziewczyny udadzą się z nimi na romantyczną kolację do Hana Sushi. – Dziewczyny oprócz wyjątkowej kolacji otrzymają również bony na zakupy oraz nagrody ufundowane przez najemców centrum – mówi Dominika Musialik, marketing manager Silesia City Center.

Zmaganiom dziewczyn będzie towarzyszyć koncert Patrycji Markowskiej.