Oryginalność restauracji Wokman polega na tym, że to klient sam wybiera składniki swojego dania spośród dostępnych produktów, a kucharz przygotowuje potrawy na oczach klienta w profesjonalnych wokach.

Właścicielem marki Wokman est North Food. Prócz Wokmana w portfolio North Food Polska znajdują się marki North Fish oraz Yummie. Obecnie spółka North Food zarządza 18 restauracjami North Fish oraz dwiema Yummie. North Fish jest największą siecią fast food specjalizującą sie w daniach rybnych w Polsce. Lokale serwują ryby oraz owoce morza w zestawach z frytkami i sałatkami. Placówki sieci znajdują się w food courtach galerii handlowych.

Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto już wkrótce na terenie Galerii wkrótce zostanie oddany do użytku trzygwiazdkowego hotelu Qubus oraz część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu galerii.