– Dotąd nie było w Łodzi salonu tej marki, dlatego cieszymy się, że powstał właśnie w Manufakturze. Pepe Jeans London to ubrania dla młodych ludzi, ceniących wygodę i oryginalny styl rodem z Londynu czy Amsterdamu – zachwala Joanna Karpińska, rzecznik prasowy Manufaktury.

Nowy sklep Pepe Jeans zajął lokal w pobliżu takich marek jak Adidas Originals, Office Shoes, Cocomore i Vertusa. Otwarciu towarzyszy obniżka cenowa – 20-procentowy rabat dotyczy wybranych produktów marki.

Centrum handlowe Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego. Powierzchnia całego centrum wynosi 27 ha (w tym dziewięć ha powierzchni po modernizacji i 9,5 ha powierzchni użytkowej nowo wybudowanej). W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów (w tym dwa hipermarkety). A dodatkowo: centrum rozrywki i rekreacji (w tym kino z 15 salami, w tym jedna z trójwymiarowym ekranem 3D, arena do jazdy na rolkach, kręgielnia, sztuczna ściana wspinaczkowa, fitness klub i skate park oraz kompleks ok. 60 restauracji oraz kawiarni.

Manufaktura przedstawia się jako miejsce przyjazne rodzinom. W centrum znajdują się cztery pokoje dla mam z dziećmi, gdzie można np. nakarmić niemowlę.