– Cieszymy się, że nasza galeria wzbogaci się o kolejny salon znanej światowej marki, jaką jest Cottonfield. Sklep uzupełni naszą ofertę mody męskiej w sektorze casual – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Marcin Łukasiewicz, dyrektor Galerii Bałtyckiej.

Sklep został zlokalizowany na poziomie +1, gdzie zajął lokal o powierzchni 100 mkw., informuje Łukasiewicz.

Cottonfield sąsiaduje z takimi markami jak: Jackpot z moda damską oraz obuwniczymi sklepami Nord i Martens Boots & Shoes.

Klienci nowego salonu już na początku jego działalności mogą liczyć na obniżki cenowe.

Galeria Bałtycka to jedno z największych centrów handlowych na Pomorzu. Oferta gdańskiej galerii składa się z propozycji około 200 marek – sklepy, salony i punkty usługowe. Klienci mają tu dostęp zarówno do polskich jak i światowych marek odzieżowych, obuwniczych, biżuteryjnych, itp. W galerii mieści się również 15 restauracji i kawiarni. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji obszerny parking na 1100 miejsc postojowych.

Do grona największych najemców Galerii Bałtyckiej należą: hipermarket Carrefour, salon multimedialny Empik, odzieżowy Zara, sklep z odzieżą i zabawkami Smyk, salon elektroniczny Saturn, dom mody Peek & Cloppenburg czy salon sportowy Intersport.