Kontrola Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego nastąpiła po anonimowych doniesieniach o nieprawidłowościach, które rzekomo miały się pojawić w procesie budowy obiektu. Urzędnicy nadzoru budowlanego nie wykryli jednak niezgodności z projektem. W Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego nie uzyskaliśmy żadnej informacji w tej sprawie.

Przedstawiciel firmy CMP, która zarządza inwestycją przyznał w rozmowie z „Gazetą”, że nadzór kontrolował obiekt i nie stwierdził uchybień podczas budowy i przygotowania projektu Millenium Hall w Rzeszowie.

Jednym z sukcesów komercjalizacji Millenium Hall jest niemal dwukrotne zwiększenie powierzchni dla Grupy Inditex, która oprócz Zary otworzy tu salony: Pull and Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho.

Millenium Hall ma 110 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się w około 250 sklepów, multipleks kinowy oraz hotel. Oprócz punktów handlowych w centrum powstaną także: plac zabaw dla dzieci, sezonowe lodowisko, klub fitness, SPA oraz część biurowo-konferencyjna. Powierzchnia najmu (GLA) wynosi 56,612 tys. mkw. Wartość realizowanej inwestycji to 450 milionów złotych. Właścicielem Millenium Hall jest spółka Develop Investment, należąca do grupy kapitałowej Marma.