Festiwal Wina i Serów to pierwsze w Polsce spotkanie producentów i importerów z konsumentami. Profesjonalni kupcy z branży oraz tysiące gości centrum handlowego Blue City, w czasie weekendowych zakupów, będzie miało możliwość spróbowania wszystkich prezentowanych produktów, zamówienia ich lub kupienia na miejscu. Festiwal organizowany jest przez importerów.

W czasie imprezy każdy odwiedzający będzie mógł degustować prezentowane wina, a także dokonać zakupu w detalicznych lub hurtowych ilościach. Oprócz win i serów, wystawcy zaprezentują także szlachetne oliwy i octy, szkło, naczynia i przyrządy do serwowania win i serów, nakrycia stołowe oraz inne alkohole wytwarzane z winogron. Na festiwalu będą także obecni właściciele winnic, winiarze oraz enolodzy. Będzie można nawiązać kontakty biznesowe i towarzyskie.

Więcej szczegółów pod adresem: www.festiwal-wina.pl.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Centrum posiada swój profil na portalu Facebook.