Nowy sklep W.Kruk zajmuje lokal o powierzchni 46,5 mkw. Biżuteryjna marka sąsiaduje ze sklepem z odzieżą i akcesoriami dziecięcymi Bartek, punktem usług bankowych PKO BP. Znajduje się naprzeciwko salonu modowego Cache-Cache.

W.Kruk dołączył do salonów z kategorii biżuteria i dodatki: Glitter, Jubiler Schubert, Kama, Thomas Collection. Marka funkcjonuje na rynku polskim od roku 1840. W ofercie posiada wyroby ze złota i srebra, biżuterię z brylantami, kamieniami szlachetnymi oraz zegarki renomowanych światowych marek.

Centrum Handlowe King Cross Praga zostało otwarte w 1996 roku na Pradze Południe przy ul. Jubilerskiej 1/3 jako pierwsze centrum prawobrzeżnej Warszawy i jedno z pierwszych w stolicy. Położone jest w bezpośredniej bliskości ważnego węzła komunikacyjnego prowadzącego z centrum miasta w kierunku Lublina, Terespola, a także okolicznych miejscowości i dzielnic, tj. Sulejówka, Międzylesia, Wawra, Rembertowa czy Anina.

Powierzchnia całego centrum wynosi ok. 27 tys. m kw., z czego znaczną część zajmuje hipermarket Real. Do dyspozycji Klientów King Cross Praga oddaje 70 punktów usługowo-handlowych, dzięki którym możliwe staje się załatwienie wielu potrzeb codziennego życia w jednym miejscu.