– Rola social media gwałtownie rośnie i coraz wyraźniej zamienia model jednostronnej komunikacji marki w partnerski dialog z klientem – z tego powodu i my zdecydowaliśmy się dołączyć do społeczności internetowej. Ponadto, chcemy być, tam gdzie są nasi klienci, jesteśmy ciekawi ich opinii i sugestii – mówi Anna Dworak, dyrektor marketingu Galerii Sfera.

Wszyscy fani Sfery na Facebooku będą na bieżąco informowani o promocjach, nowych sklepach i usługach dostępnych w galerii. Planowane też są konkursy i interaktywne zabawy dla użytkowników portalu.

Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto już wkrótce na terenie Galerii zostanie oddany do użytku hotel Qubus oraz atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu Galerii. Sfera to doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z największym w mieście parkingiem (2200 miejsc).